Москаль зустрівся з автовласниками і доручив спростити "пересічку"

Життя  11 травня 2016 року, 12:40 903

Сьогодні Геннадій Москаль зустрівся з представниками власників автомобілів з іноземною реєстрацією, а також керівництвом Закарпатської митниці та Чопського прикордонного загону. Головна тема зустрічі – зміни до законодавства для продовження терміну «пересічки», який зараз становить 5 днів. Як зазначає офіційний сайт Геннадія Москаля, народний депутат Віктор Балога «скопіював» розроблений робочою групою ОДА, митниці та громадських активістів законопроект про «пересічку», свій документ не просуває і на засідання комітетів для його розгляду не з’являється. Цим самим вирішення питання у Верховній Раді заблоковане.

Голова Закарпатської ОДА особисто звернеться до голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної (рішення цього комітету є визначальним для винесення законопроекту про «пересічку» на голосування Верховної Ради) із проханням не затягувати розгляд і обов’язково запросити на нього голову Закарпатської ОДА, представників Закарпатської облради, всіх нардепів від Закарпаття та представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією. До вирішення питання у Верховній Раді Геннадій Москаль дав доручення Закарпатській митниці та прикордонникам розробити механізм для спрощеного процесу «пересічки» на МП «Ужгород». Після його впровадження «пересічники» робитимуть менше коло по території митного посту і розвантажать чергу з автомобілів, які перетинають кордон із подальшим виїздом у Словаччину. Начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков запевнив, що його підлеглі не затягуватимуть оформлення «пересічників» і далі братимуть до уваги медичні довідки чи документи зі станцій техобслуговування, які дають право на відстрочку перетину кордону. Але за умови, що такі документи є достовірні й не містять ознак підробок, – інформує офіційний сайт голови ОДА.

Як запевнили представники власників автомобілів з іноземною реєстрацією, вони також виступають за достовірність усіх документів, необхідних для здійснення «пересічки».

– Ми не маємо претензій до Геннадія Москаля, котрий узявся за наші проблеми, хоча запросто міг би махнути на них рукою, так само не маємо претензій до митниці, – зазначили громадські активісти. –  Однак питання з «пересічниками» є, і їх необхідно вирішувати на рівні Верховної Ради України.

Нагадаємо, що голова облради Михайло Рівіс домовився з протестувальниками розблокувати рух транспорту на КПП "Ужгород".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0