У пункті пропуску "Ужгород" проведено анонімне опитування

Життя  12 травня 2016 року, 09:27 681

У пункті пропуску «Ужгород» прикордонники спільно з представниками ЗМІ провели моніторинг громадської думки про якість роботи Державної прикордонної служби України та ступінь довіри до неї з боку учасників міжнародного руху.

Опитування проводилось шляхом анонімного анкетування громадян під час перетину ними державного кордону України, – повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Такі опитування проводяться регулярно, оскільки дозволяють визначити рівень якості прикордонного контролю та професійної діяльності прикордонників. Головна мета заходу – це вдосконалення пропускних операцій, протидія протиправній діяльності в пунктах пропуску та дотримання  відомчих стандартів культури прикордонного контролю.

Відтак, для проведення моніторингу прикордонники використовували спеціальні анкети в 2-х мовних варіантах: українському та словацькому. При в’їзді у пункт пропуску кожний подорожуючий отримував анкету, заповнював її та залишав у скрині анкетувань. Таким чином кожний учасник міжнародного руху мав змогу оцінити професійну діяльність правоохоронців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0