У Хусті відзначили переможців учнівських олімпіад

Життя  13 травня 2016 року, 10:23 504

12 травня на урочистій церемонії вітали переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Вперше в історії Хуста семеро учнів стали призерами Всеукраїнських олімпіад.

Школярів та їхніх наставників привітали та подякували за інтелектуальну працю, що прославляє Хуст, керуючий справами Хустського міськвиконкому Василь Сабадош, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Василь Мочарник, голова профспілки освітян міста Володимир Квик.

Переможцям вручили в нагороду  сертифікати на відпочинок у дитячому оздоровчому таборі «Дружба». Загалом цього навчального року в міських олімпіадах взяло участь 660 школярів різного віку, з них 311 стали переможцями і призерами.

У III (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад із 18 базових дисциплін взяли участь 128 учнів, із них 51 учень став переможцем.

Високих результатів серед загальноосвітніх навчальних закладів досягли: Хустська гімназія-інтернат – 23 призери,спеціалізована школа I-III ст. №3 – 7 призерів, спеціалізована школа I-III ст. №1 ім.А.Волошина – 7 призерів,спеціалізована школа I-III ст. №2 – 6 призерів,спеціалізована школа I-III ст. №6 – 5 призерів, ЗОШ I-III ст. №4 – 2 призери та ЗОШ I-III ст. №5 – 1 призер.

У IV (заключному) етапі Всеукраїнських олімпіад із 9 базових дисциплін взяли участь 10 учнів ЗНЗ м.Хуст. Семеро стали призерами: п`ять учнів Хустської гімназії-інтернату та один учень Хустської ЗОШ I-III ст. №2, який виборов диплом переможця з двох базових дисциплін.

«У історії Хуста ще не було стільки переможців Всеукраїнських олімпіад. Це чудовий подарунок для міста. Щиро вітаємо наших учнів із перемогами, дякуємо батькам за вміння підтримати дітей і звісно ж велика вдячність наставникам за високі знання їхніх вихованців, - поділився з «ГК» начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради Василь Мочарник.

Святковості урочистостям надала концертна програма від юних талантів Хустської школи мистецтв та наймолодших хустян.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0