Москаль оскаржив у суді рішення Івановецької сільради, яка перейменувала вулиці, названі на честь загиблих бійців

Життя  14 травня 2016 року, 16:53 864 ФОТО

Закарпатська облдержадміністрація в особі Геннадія Москаля направила в суд адміністративний позов про визнання незаконним та скасування рішення Івановецької сільради (Мукачівський район Закарпатської області), яка перейменувала вулиці Альберта Падюкова та Василя Лавкая на Виноградну та Нивлянську відповідно.

Нагадаємо, що 24 березня Геннадій Москаль своїм розпорядженням у рамках закону про декомунізацію перейменував вулиці Жовтневу та Ворошилова в с.Клячаново (яке належить до Івановецької сільради) на честь загиблих на Донбасі А.Падюкова та В.Лавкая. Обидва герої були мешканцями Клячанова, пішли на Донбас добровольцями й віддали свої життя за територіальну цілісність і суверенітет України.

Вони з почестями поховані на кладовищі свого рідного села. Однак 8 квітня сільська рада, повноваження якої щодо виконання закону про декомунізацію закінчилися ще 22 лютого, перейменовує ряд вулиць, у числі яких і названі на честь А.Падюкова та В.Лавкая. Голова ОДА назвав таку позицію сільських депутатів плювком у обличчя всіх патріотів і пообіцяв скасувати рішення сільради в суді.

Адміністративний позов ОДА до Івановецької сільради розглядатиме Мукачівський міськрайонний суд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0