Водія маршрутки, який дверима придавив 4-річну дівчинку, відсторонили від роботи

Життя  16 травня 2016 року, 22:34 1086 ФОТО

Скаргу ужгородки, дитину якої наприкінці минулого тижня дверима прищемив водій автобуса на маршруті №3, розглянули сьогодні в міській раді. Пост мами у Фейсбук про цей випадок викликав чималий резонанс.

Жінка сьогодні в міській раді наголосила: розуміє, що робота у водіїв складна, але це не привід брутально розмовляти з пасажирами і травмувати дітей, – повідомляє Ужгородська міська рада.

Представник перевізника ("Транс-Уж) вибачився перед жінкою, запевнив, що водія відсторонено від роботи, як бути з ним надалі –вирішуватиме керівник підприємства. З усіма водіями знову проведуть роз’яснювальну роботу, зокрема, як треба поводитися і спілкуватися.

Виконуючий обов’язки міського голови Ужгорода Іштван Цап підкреслив: "Позиція міської влади однозначна – водії повинні поводитися коректно, ситуацію можна було б врегулювати на місці, якби водій не викликав словесну перепалку. Крім того, особливо уважно треба ставитися до дітей. Тим більше, що зовсім недавно сталася трагедія – загинув хлопчик, який раптово і не очікувано для водія опинився під колесами машини біля ЗОШ №2. Завжди потрібно залишатися насамперед людьми".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0