Територію міста Ужгорода можуть розширити

Життя  18 травня 2016 року, 15:40 498

Таку пропозицію висловили фахівці під час форуму "Децентралізація: виклики та можливості для міста Ужгорода". Участь у заході взяли фахівці зі Львова, Києва, Закарпаття.

Заступник начальника управління містобудування та архітектури Закарпатської ОДА Олег Боршовський пропонує розпочати децентралізацію влади шляхом приєднання приміської зони до меж міста. Приміська зона, за словами фахівця, має бути закладена разом із планом перспективного розвитку міста. Генеральний план Ужгорода, на його думку, є недоопрацьованим.

«Якщо ми думаємо, що навколишні села можуть існувати без Ужгорода, а Ужгород – без них, то ми дуже помиляємось», – зазначив він. Також фахівець пропонує зарахувати до приміської зони, а згодом і до міста, населені пункти, які розташовані у межах 20 кілометрів.  

Проте, мешканці тих населених пунктів, які потенційно можуть бути приєднані до Ужгорода, не вельми оптимістично сприйняти таку перспективу.

«Ми ж не діти тут з вами. Давайте реально дивитись на речі. Чи не буде це приєднання кроком не до розвитку наших населених пунктів, а до збільшення грошових потоків до міського бюджету. Ви ж самі знаєте як важко гроші повертаються назад на нижчі рівні», – сказала Вікторія Демко.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0