У День добросусідства українці передали словакам легендарний гелікоптер

Життя  21 травня 2016 року, 17:13 1111 ФОТО

21 травня на пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Немецьке» відбувся День добросусідства між Україною та Словаччиною. Не оминули таку подію увагою й  рятувальники. Зокрема, у заході особисто взяв участь начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак, який представляв усю оперативно-рятувальну службу краю.

Гості святкування мали нагоду як поспілкуватися з закордонними колегами, так і ознайомитися з культурними особливостями Кошицького самоврядного краю й різних районів Закарпаття. Під час урочистої частини Дня добросусідства перед численною публікою виступили почесні гості з обох сусідніх держав. Відтак голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вручив президенту Словацької Республіки (1999 – 2004 рр.) Рудольфу Шустеру символічну табличку, яка свідчить про передачу гелікоптера Мі-8ПС-9 від України для експонування в Музеї авіації у словацькому місті Кошице. Вертоліт 1972 року випуску, який наразі знаходиться на нейтральній смузі, незабаром транспортують до сусідньої країни, де реставрують і представлять на огляд громадськості, – повідомляє У ДСНС України в Закарпатській області.

«Наші колеги з Музею авіації пообіцяли, що після завершення реставраційних робіт запросять нас для перегляду експозиції, аби ми особисто оцінили результат. Загалом ми підтримуємо із словацькими рятувальниками дружні відносини. І такі заходи, як День добросусідства, дозволяють ще більше поглибити плідну співпрацю. Можна сказати, що подібні святкування зміцнюють стосунки між народами і пожежними службами», – зазначив начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0