Начальник мукачівської поліції вважає, що трупи отруєних собак ймовірно доведеться розкопати

Життя  24 травня 2016 року, 20:23 1202 ФОТО

Таку думку під час зустрічі з ініціативною групою озвучив Людвіг Файт. Головний правоохоронець міста заявив, що цілком ймовірно, що трупи собак, які могли бути отруєні, потрібно розкопати, щоб провести всі необхідні експертизи.

"При цьому я навіть не впевнений, чи в місті знайдеться експерт, який зможе провести детальний огляд та зробити якісний професійний висновок, який можна буде прикріпити до матеріалів справи", – резюмував Людвіг Файт.

Сьогодні правоохоронці врешті-решт порушили кримінальне провадження за частиною першою статті 299 Кримінального кодексу України. Такого висновку вони дійшли, порадившись із колегами, зокрема, із прокуратури.

Варто відзначити, що під час зустрічі з керівником поліції журналісти поцікавились і доволі цікавим фактом. Справа в тому, що за словами окремих постраждалих, чиї собаки були отруєні, поліцейські вимагали, щоб люди за власні кошти зробили всі необхідні експертизи.

Відповідаючи на звинувачення, Людвіг Файт заявив, що проведення експертизи – річ не з дешевих. Він наголосив, що поліція не може вимагати оплати вартості експертизи, але при цьому зазначив, що було б добре, якби люди самі зголосились взяти витрати, пов’язані з цими діями. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0