Спостерігачі ОБСЄ зацікавились збройним конфліктом у центрі Ужгорода

Життя  25 травня 2016 року, 08:39 865

Міжнародні спостерігачі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) – Мірослав Денко, Драган Габовіч та місцевий помічник з питань безпеки Анатолій Зізинський зустрілися з виконуючим обов’язки міського голови Ужгорода Іштваном Цапом і обговорили ситуацію в місті, роботу міської влади, політичні особливості складу депутатського корпусу міськради, потенційні конфлікти, які можуть виникати в регіоні.

Зупинилися, зокрема на подіях минулого тижня, коли виник збройний конфлікт за участю депутатів міської ради щодо комплексу "Корона", – повідомляє Ужгородська міська рада.

Іштван Цап на запитання представників місії зазначив, що на теперішній час конфлікту навколо "Корони" в першу чергу мають дати оцінку правоохоронці. Було наголошено також, що свою позицію з цього приводу публічно висловили міський голова Богдан Андріїв і депутатський корпус - подібні речі в Ужгороді є неприпустимими, винні мають понести покарання відповідно до оцінки правоохоронців.

Йшлося на зустрічі також про роботу нової поліції, особливості багатонаціональності та поліконфесійності міста та Закарпаття загалом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0