Дитячу залізницю в Ужгороді запустять через три місяці

Життя  1 червня 2016 року, 15:49 561

Таку інформацію озвучили ремонтники, що зараз працюють над відновленням дитячої залізниці в Ужгороді.

Справа зрушила з місця після зустрічі голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля з керівником Львівської залізниці Іваном Груником. Зараз на території Ужгородської дитячої залізниці працює близько 40 ремонтників. Там замінюють залізничне полотно, міняють шпали, ремонтують початкову станцію, відновлюють прилеглу територію.

До того ж уже замінюють старий локомотив на відновлений, працюючий. Його за нашою інформацією привезли з Берегівського депо. Інший – відвезуть в село Оноківці на ремонт, після чого відправлять працювати на Боржавську вузькоколійку. Основну частину фінансування ремонтних робіт взяла на себе Львівська залізниця. Ще частину грошей має дати Ужгородська міська рада, адже саме вона в перспективі має стати власником дитячої залізниці.

До речі, Закарпатська ОДА теж готова долучитися до фінансування цього проекту. Залізничники розповіли, що проситимуть у міста впорядкувати територію, через котру проходить колія, зокрема кронувати дерева, допомогти відновити комунікації. Патрульну поліцію ж проситимуть патрулювати територію залізниці, бо не раз злодії зрізали електричні проводи, необхідні для функціонування залізниці.

Орієнтовно робота з відновлення дитячої вузькоколійки в Ужгороді триватиме 3 місяці і вже восени її офіційно запустять.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0