Закарпатський школяр, який ще ніколи в житті не стригся, може потрапити в Книгу рекордів України

Життя  3 червня 2016 року, 08:00 1460 ВІДЕО

12-річний закарпатець Олександр Меке штурмує Книгу рекордів України. За все своє життя хлопець жодного разу не стригся, тож виростив на голові метрове волосся, яке важить більше трьох кілограмів.

"Так видно сантиметр? Метр і сім сантиметрів", – фіксують рекорд. У родині Меке довше, ніж у Сашка, волосся має лише його мама – Єлизавета. У неї майже два метри. Проте жінка охочіше хвалиться шевелюрою сина. Його заплітає в косу двічі на день – зранку перед школою, і перед сном. Аби не заважало.

"І донька в мене є, але в неї маленькі волоси, а у сина ось таке волосся – є робота. Кожний ранок в школу. Та все ж", – каже вона. Коли мати зайнята, заплітає сина батько.

"Розплітати я можу, а от заплітати не дуже", – зізнається він. Бо набридає. Та й сам Сашко через косу мав проблеми. У школі увесь час відчував надмірну увагу не лише однокласників, а й педагогів. Проте згодом звикли до такої зачіски.

"Перший раз, коли побачила Олександра, було мені трошки незвично, бо хлопчик з косою – певна диковинка. Але дитина почувала себе комфортно в цьому образі, і я сприйняла, як така самореалізація, скоріш за все батьків, щоб щось незвичне було в їхньої дитини", – каже шкільний психолог Любов Горбоконь.

"Всі думали, що я дівчинка, обзивали. Потім прийшов тато та казав, що я хлопець. То відтоді мене ніхто не обзивав", – розповів сам Олександр. Усі старання і переживання – заради рекорду. Після його фіксації волосся готові обрізати.

"Я би хотів рекорд Закарпаття або рекорд України, але не знаю, як зв’язатися. Як вони мене чують, може звернуться. Бо хотіли б одрізати волосся, але зафіксувати перед тим", – пояснює батько. Що буде далі з його косама 12-річний Сашко вже вирішив. Каже, поголить голову. А чуприну, яка вже важить три кілограми, продасть. На виторгувані гроші зробить собі омріяний подарунок.

"Якусь моторку, скутер або байк", – зізнається хлопець. Перед тим, як розпрощатися з косою, хлопчина ще мріє зробити професійну фотосесію на згадку. 

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0