В Ужгороді створять Молодіжну раду

Життя  7 червня 2016 року, 21:52 629 ФОТО

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді міськради Євген Бобров зустрілися сьогодні з представниками молодіжних, дитячих, жіночих громадських організацій обласного центру.

Зокрема, були присутні представники студентського самоврядування УжНУ, учнівського самоврядування міста, Ужгородського торговельно-економічного коледжу, природничо-гуманітарного коледжу, Студентського антикорупційного бюро, Закарпатського угорськомовного товариства студентів та молодих дослідників, представники громадських організацій “Клин клином”, “Ужгород спортивний” та “AIESEC в Ужгороді”, представниця Червоного Хреста та організації “Зонта” Валентина Митровцій, – стверджуэ Ужгородська міська рада.

Олександр Білак підкреслив, що дуже приємно бачити представників багатьох організацій, які  вирішили долучитися до створення Молодіжної ради і надав слово кожному, аби краще познайомитися та дізнатися більше про організацію, яку вони представляють.

Голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський наголосив на важливості створення Молодіжної ради, адже, на його думку, така організація налагодить тісніший зв’язок між молоддю та владою, дасть молодим людям додаткову платформу для розвитку в різних напрямках та можливість втілення нових проектів, зробить Ужгород більш сучасним.

Відтак, домовилися наступного тижня провести ще одну зустріч, на якій затвердять склад та оберуть голову ради. Також Олександр Білак закликав присутніх долучитися до розробки плану святкування Дня молоді та внести свої пропозиції протягом тижня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0