Делегація ужгородських посадовців відвідала німецьке місто Дармштадт

Життя  8 червня 2016 року, 08:50 507

Делегація з міста Ужгород – секретар міської ради Андріана Сушко, керуючий справами виконкому міської ради Олена Макара та депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв  у рамках «Європейських вихідних» відвідала німецький Дармштадт – місто-побратим Ужгорода.

Андріана Сушко виступила під час воркшопу «Європейська інтеграція», на якому міста-побратими подали бачення ролі їхніх громад у співпраці з європейською спільнотою. Зокрема, наголосила, що ужгородці завжди пов’язували своє майбутнє з Європою, адже нас об’єднують історичні, культурні та економічні зв’язки, – повідомляє Ужгородська міська рада.

Андрій Андріїв, у свою чергу, наголосив, що важливо сьогодні поглиблювати співпрацю, зокрема, реалізовувати спільні грантові проекти.

Учасники «Європейських вихідних» розробили меморандум між містами-учасниками форуму. Документ направлять до Європарламенту для реалізації подальших євроінтеграційних проектів.

На спільному молебні в головному католицькому соборі Дармштадта представники усіх 15 міст-побратимів молилися за мир в європейському домі і Україні зокрема.

Під час неформальних зустрічей розглянули можливості та практичні кроки для втілення спільних проектів між містами. А вже цього тижня представники Дармштадта мають приїхати до Ужгорода для налагодження роботи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0