Ужгородський міськвиконком визначив місце літнього відпочинку на березі Ужа

Життя  8 червня 2016 року, 11:51 547

Рішення про облаштування місця відпочинку та заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах Ужгорода підтримали сьогодні на засіданні виконкому.

Місцем відпочинку на березі Ужа для ужгородців визначено територію 1000 квадратних метрів у межах Ботанічної набережної (поблизу дитячої залізниці), – стверджує Ужгородська міська рада.

Департаменту міського господарства доручили забезпечити обстеження дна річки Уж у визначених межах та комісійно перевірити готовність місця відпочинку. Цим же рішенням заборонено купання, катання на човнах та інших плавзасобах, використання засобів розваг на воді в межах міста.

Управління освіти, у свою чергу, має організувати проведення у літніх оздоровчих таборах при школах міста уроків із правил поведінки на воді відповідно до програми «Безпека життєдіяльності людини». Про функціонування визначеного місця відпочинку біля води поінформують станцію швидкої медичної допомоги, на патрульну поліцію у містах Ужгороді та Мукачеві покладено обов’язок забезпечити патрулювання та охорону громадського порядку поряд із визначеним місцем відпочинку. За утримання місця відпочинку відповідатиме департамент міського господарства, а за своєчасне утримання вбиральні там же – КП «Водоканал м. Ужгорода».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0