Наближені до мера Балоги підприємці заробили понад сто тисяч гривень на проведенні бізнес-форуму у Мукачеві

Життя  9 червня 2016 року, 16:30 4767

Журналіст "PMG.ua" звернувся із запитом до Мукачівського міськвиконкому. У листі медійник попросив надати інформацію щодо кількості витрачених коштів на проведення Мукачівського бізнес-форуму.

З відповіді першого заступника міського голови Ростислава Федіва стало відомо, що з міського бюджету для належного прийому іноземних гостей для участі в заході було передбачено виділення 195 тисяч гривень.

 


Як стало відомо з відповіді на інформаційний запит, найбільшу суму з усіх підрядників отримало приватне підприємство «Блік Прінт», яке за послуги придбання сувенірної та інформаційної продукції, організації презентацій та виготовлення промоційних роликів отримало 50 тисяч гривень. Цікавий факт, що власником даного підприємства, згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, є громадянка Мельник Рената Анатоліївна.

За дивним збігом обставин, особа з таким же ім’ям та прізвищем, за інформацією джерел "PMG.ua", займається рекламою підприємств, що належать родині міського голови, зокрема і ТРК «Щодня». На сторінці дівчини в соціальній мережі Фейсбук можна знайти світлини з іншими підлеглими Балоги-молодшого, зокрема працівниками сайту «Мукачево.нет», яке належить структурам міського голови.

Другим за сумою витрат пунктом є кошти на забезпечення харчування. 49 930 гривень було перераховано двом приватним підприємцям Михайловій Д.М. та Гегедеш Н.І. Якщо дані стосовно першої особи в Єдиному реєстрі знайти проблематично через значну кількість однофамільців, то другої значно простіше.

Журналіст "PMG.ua", використавши дані реєстру, які є у вільному доступі, спробував зв’язатися з «щасливим» підприємцем, якого обрали організатори бізнес-форуму для забезпечення гостей харчуванням. За телефоном, який зазначений в реєстрі як інформація для здійснення зв’язку з підприємцем, нам повідомили, що ми зателефонували в бухгалтерію ТРК «Щодня».

Таким чином, можна припустити, що й кошти за харчування учасників бізнес-форуму «потекли струмочком» в підприємство, яке нині очолює дружина Мукачівського міського голови.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0