У центрі Ужгорода велика змія налякала перехожих

Життя  10 червня 2016 року, 07:51 3324 ФОТО

Вчора, близько 19.00, в самому центрі обласного центру Закарпаття, на вулиці Капушанській, біля піцерії "Беламі" перехожих налякала велика змія.

Чимало випадкових свідків закликали вбити плазуна. Але, оскільки змія була немаленькою, "герої" не могли наважитися на такий "подвиг".

На захист змії стала єдина жінка, яка і зробила ці фото. Замість вбивати тварину, вона запропонувала викликати рятувальників. І чекала півгодини, але ті так і не приїхали. За цей час змія таки встигла добратися до більш-менш безпечної зони з деревами і травою і там сховатися. Саме тоді перехожі встигли зупинити патруль поліції, але поліцейським вже довелося побачити змію лише на фото.

Судячи зі світлин, йдеться точно не про отруйну змію. Єдиний вид отруйних змій, що водяться на Закарпатті – гадюка. Однак вона має товсте, "ковбасоподібне" тіло і досягає максимум 70 сантиметрів. В даному випадку можна говорити або про водяного вужа, або, судячи з вигляду, з більшю ймовірністю, про ескулапового полоза – неотруйну і абсолютно безпечну змію, яка, як прийнято вважати, була завезена на наші землі древніми римлянами, для яких вона була священною твариною. Саме ескулапів полоз красується на емблемі медиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0