В Ужгороді дорослий чоловік настирно набивався в "друзі" до 10-річної дівчинки

Життя  16 червня 2016 року, 09:15 1898 ВІДЕО

Мати двох дітей з Ужгорода звернулася із заявою до Головного управління національної поліції  Закарпаття щодо дорослого чоловіка, який наполягав на дружбі з її малолітньою дочкою. 

У відділі боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми розповідають, що заявниця повідомила про те, що невідомий чоловік познайомився з її дочками в міській маршрутці. У старшої 10-річної дівчинки він виманив номер телефону, давши свій та попросивши негайно його набрати. На зупинці чоловік поцілував дівчаток у щічки і з суботи, 11 червня, постійно телефонував та просив про зустріч, переконуючи не розповідати про таке спілкування батькам, – повідомляє відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області. 

15 червня оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми прибули вже на другу зустріч дитини та нав’язливого дорослого. Чоловік подарував дівчинці шоколадку та намагався відвести на безлюдну територію.  Дорослого «друга» юної ужгородки було доставлено в Ужгородський відділ поліції для перевірки. 

Свою вину чоловік повністю відкидає. Він пояснює, що непокоївся через зуб дитини, який кровоточив і дав дівчинці медичну пораду. Переконує, що потім телефонував лише для того, щоб переконатися, що з новою знайомою все гаразд. За словами чоловіка, він зустрівся з дитиною без злих намірів, щоб пригостити морозивом і шоколадкою. Правоохоронці тримають справу на контролі і з’ясовують усі обставини справи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0