Студенти із Запоріжжя навідались до відділу прикордонної служби "Ужгород"

Життя  20 червня 2016 року, 12:00 587

Учора  до «зелених беретів» Чопського загону у відділ прикордонної служби «Ужгород» навідались студенти першого курсу із Запорізького національного університету.

Молодь приїхала на Закарпаття проходити практику, однак усі вони із великим бажанням завітали у гості до прикордонників, оскільки багато хто з них  в майбутньому бажає проходити службу у лавах прикордонного відомства, – зазначає прес-служба  Чопського прикордонного загону.

Правоохоронці в свою чергу були надзвичайно раді такому візиту. Вони провели екскурсію відділом, ознайомили студентів зі зразками зброї та техніки, розповіли про закулісся своєї роботи та продемонстрували роботу службових собак. Разом з тим, прикордонники показали молодому поколінню і так званий «зелений кордон». Студенти також мали змогу піднятись на спостережну вежу та відчути себе справжніми охоронцями державного рубежу.

Наприкінці відвідин, правоохоронці пригостили молоде покоління смачним обідом, а після чого подарували студентам прикордонну літературу.  «Зелені берети» завжди були, і є зацікавленими у тісному спілкуванню з молоддю, адже саме із них підростають майбутні охоронці рубежів нашої держави.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0