Всі бажаючі мали змогу побувати в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області

Життя  20 червня 2016 року, 13:41 754 ВІДЕО

У неділю, 19 червня, відбулася Відкрита екскурсія Ужгородом, де гості та мешканці міста мали змогу побувати в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області та почути історію походження міліції/поліції.

Чимало містян та гостей міста зібралися о 14:00 на площі Театральній, незважаючи на дуже спекотний день і те, що християни саме святкували Трійцю. Екскурсовод Олександр Коробко розпочав зустріч з розповіді про актуальність та походження на Закарпатті міліції/поліції, адже в найтяжчих ситуаціях люди звертаються до правоохоронців з надією на допомогу, – повідомляє відділ комунікації ГУНП у Закарпатській області. 

Зупинившись біля адмінбудівлі поліції, Олександр Коробко розповів і про її походження. Піднімаючись на другий поверх, де знаходяться кабінети начальників ГУНП, група зупинилась біля стендів начальників та керівників Закарпатської міліції/поліції, які керували з 1944 року і по теперішній час. Також в коридорі Головного управління Нацполіції знаходиться муляж Донецького аеропорту. Екскурсовод пожартував, що на цьому екскурсія закінчена, адже вже все показав, але це був тільки початок.

Відвідувачів дуже здивував той факт, що на території ГУНП можна побачити справжню в’язницю. Багато людей зацікавились цим та почали задавати питання.

«На цьому місці була тюрма – це чи не найсучасніша в’язниця в Європі. З усіма мірами безпеки, вентиляцією, освітленням тощо» – зазначив Олександр Коробко.
Підійшовши до музею, екскурсовод розповів, що за Радянського Союзу на цьому місці був слідчий ізолятор і люди не відбували там покарання. 

В самому музеї найбільше увагу відвідувачів привернув «куточок АТО». Він продемонстрував, як військові живуть, одягаються, харчуються на Сході.

Перейшовши далі, присутні почули про старшину міліції в Свалявському районі – Москаля.

«Прізвище Москаль в Закарпатській міліції пов’язано не тільки з генерал-лейтенантом, який зараз у нас «губернатор», але й з старшиною, який в Свалявському районі благополучно шпигунів затримав», – розповів екскурсовод.

Учасники екскурсії розповіли про враження від побаченого: «Чудова вистака, дуже сподобалась. Особливо мені сподобались куточки, присвячені зброї, яка зараз в АТО. Справді, таке надихає не тільки працівників поліції, але й звичайних громадян, які бачать демонстрацію цієї мужності бійців, хлопців, які зараз там на Сході перебувають. Шана їхньому героїзму».

Одна із гостей ГУНП зі сльозами на очах розповідала про своїх синів, які були на передовій. Вона повідала про те, що людина, яка не була там, не мала там родичів, ніколи не зрозуміє цього болю та серйозності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0