На придбання ліків для хворих із пересадженими органами з обласного бюджету було витрачено понад один мільйон гривень

Життя  6 липня 2016 року, 09:44 796

Під час другого пленарного засідання третьої сесії Закарпатської облради депутати розглянули та затвердили звіт департаменту охорони здоров’я ОДА про виконання Програми медикаментозного забезпечення хворих із пересадженими органами на 2015 рік.

Загальна вартість Програми за планом на період її дії складає 2 млн 302 тис.грн, з них кошти обласного бюджету на 2015 рік – 1 млн 151 тис.грн на придбання медикаментів. За минулий рік за рахунок видатків Програми придбано для хворих із пересадженими органами на загальну суму 1 млн 144,7 тис.грн, а саме: імуносупресивні препарати такролімусу, циклоспорину, мофетилової кислоти та мікофенолату мофетилу, – констатує прес-служба Закарпатської облради.

Це дозволило у межах закуплених кількостей, частково забезпечити адекватну профілактику відторгнення органних трансплантатів хворим – мешканцям Закарпаття, які живуть із пересадженими органами: 16 хворим – реципієнтам ниркового трансплантату (1 дитина); 10 хворим – реципієнтам печінкових трансплантатів (2 дітей) і 1 хворому з трансплантованим серцем.

Завдяки адекватній профілактиці відторгнення через безперебійну імуносупресивну терапію, виживання хворих, що живуть з трансплантованими органами (як і виживання самих органних трансплантатів) в області торік склало 100%

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0