Завтра уся лівобережна частина Ужгорода залишиться без води

Життя  12 липня 2016 року, 11:31 726

Водоканал Ужгорода нагадує, що завтра, 13 липня, як уже повідомлялося, почнуться роботи з переключення аварійної ділянки водогону діаметром 630 мм на резервну лінію по вулиці Перемоги.

Через це 13-14 липня буде припинено водопостачання з водозабору «Минай» і без води в кранах залишаться мешканці усієї лівобережної частини Ужгорода (в тому числі, прилеглі населені пункти та ті, що належать до Коритнянської сільської ради). На частині правобережної частини міста водопостачання також буде припинено. Це стосується вулиць, прилеглих до Митної – Собранецької – Єнківської, зокрема, Загорської, Івана Франка, Щедріна, Довженка та інших вуличок і площ поруч, – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Орієнтовно, водопостачання буде припинено 13 липня з 8:00.

Відновлення ж відбудеться по завершенню робіт, 14 липня.

Ужгородців просять підготувати запас води.

Водопостачання 9-ти поверхової забудови мікрорайонів «Сторожниця», «Перемоги – І – ІІ», вулиці Минайської та 5-ти поверхової забудови мікрорайону по вулиці Лавріщева (де вода акумулюється в резервуарах чистої води), по можливості, буде здійснюватися в обмеженому режимі: з 6:00 до 8:00; з 12:30 до 13:30; та з 20:00 до 21:00.

Для забезпечення водопостачання мешканців багатоповерхової житлової забудови та індивідуальних житлових будинків, будуть розміщені бочки з чистою водою, які знаходитимуться:
– біля житлового будинку №173 на вулиці Перемоги – навпроти магазину «ВЕЛМАРТ»;
– на вулиці Грушевського – біля магазину «Океан»;
– на майданчику для авто на вулиці Легоцького – біля житлового будинку №21).

Адміністрація Водоканалу просить споживачів води:
– з відновленням водопостачання, по можливості, пропускати воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення;
– не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Також підприємство вибачається за тимчасові незручності та дякує за порозуміння.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0