У Боздоському парку Ужгорода запрацював новий фонтан

Життя  10 серпня 2016 року, 16:14 719

Його запустили вчора, 9 серпня. Хоч деякі роботи біля фонтану ще не завершені, проте відвідувачі вже вподобали це місце.

Як зазначив директор парку Дмитро Чорний, попереду ще багато роботи, ідей та планів, які необхідно втілювати в життя. Потрібно впорядкувати не тільки центральні алеї парку, але й дальні, які, на жаль, за багато років позаростали. Територія парку досить масштабна, тому роботи проводяться поетапно, окремими секторами, – стверджує Ужгордська міська рада.

Зокрема, у парку планують зробити дві концертні зони – велику і малу. Наразі тривають підготовчі роботи: розчищають та приводять у належний вигляд територію, встановлюють вуличне освітлення. Більша концертна зона знаходитиметься у кінці алеї, де є великий вільний простір. За словами Дмитра Чорного, уже неодноразово надходили пропозиції щодо проведення в парку поетичних читань, театральних постановок та інших творчих заходів. Тому облаштування спеціальної зони є актуальним.

Малу концертну зону планують використовувати також для розміщення приїжджих цирків, оскільки попереднє місце було не дуже зручним, адже знаходилось у центрі розгалужень декількох алей, що не могло не створювати незручностей для відвідувачів парку.

Встановили у парку й спеціальні дерев’яні будиночки для проведення різноманітних ярмарків, фестивалів. Уже цими вихідними там проходитиме фестиваль закарпатського меду «Медовий Спас».

Також віднедавна на території парку працює майданчик для страйкболу, який відкрила Закарпатська федерація страйкболу "Карпатська Січ". Серед імпровізованих барикад всі бажаючі можуть випробувати себе та отримати позитивні емоції. У найближчих планах також – новий майданчик для гри в петанк, територію для якого вже готують.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0