На вулиці Волошина в Ужгороді перекриють рух транспорту

Життя  23 серпня 2016 року, 16:05 684

ПАТ "Закарпаттяобленерго" висловлює вам свою повагу та повідомляє, що у зв’язку з проведенням робіт з реконструкції повітряно-кабельної лінії (ПКЛ) 0,4 кВ (вул. Волошина від ТП-89) буде перекрито рух транспорту по вул. Волошина.

Працівники Ужгородського МРЕМу проводитимуть роботи 25 та 26 серпня 2016 р. з 9:00 по 17:00 за київським часом, – йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ "Закарпаттяобленерго".

У ці дні рух транспорту по вул. Волошина буде обмежено повністю, тому адміністрація ПАТ "Закарпаттяобленерго" просить водіїв міста Ужгорода з порозумінням віднестися до ситуації та впродовж двох днів планувати рух містом з урахуванням перекриття.

У разі потреби у період виконання робіт з реконструкції ПКЛ об’їхати вулицю Волошина можна буде по вулиці Капітульній (рух дозволений в обох напрямках).

Уточнену інформацію щодо місця проведення ремонтних робіт можна побачити на схемі організації дорожнього руху, яка додається.

У разі виникнення питань, звертайтеся до кол-центру товариства за номером телефону 0-800-50-16- 20 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0