1-го вересня у центрі Ужгорода можливий транспортний колапс

Життя  29 серпня 2016 року, 16:35 631

Через перекриття вулиці Підгірної, котру не встигнуть відремонтувати до початку навчання, Ужгород чекає транспортний колапс.

Одних з головних під’їздів до кількох шкіл та центра Ужгорода не відремонтують до 1-го вересня. Про це повідомили в прес-службі Ужгородської міської ради.

«В 10-их числах вересня планують завершити ремонт проїжджої частини, а до кінця місяця зробити весь комплекс робіт. Тротуари робитимуть довше, тому що «Водоканал» міняє всі мережі, особливо вводи в будинки, котрі ще австрійських часів, – повідомили в Ужгородській міській раді. – Дорожні роботи проводить ТОВ «КБК» – київська фірма, вони роблять бордюри та ставитимуть асфальт. Підхід до початкової школи та словацької (ЗОШ №4 – авт.) буде забезпечено».

То ж, як розказали у міській раді Ужгорода, до першого вересня роботи не завершать, а відповідно у перші дні, коли почнеться навчання і рух транспорту дуже інтенсивний, Ужгород буде паралізований. Якщо відповідальні особи знали, що ремонт затягнеться на більше як два місяці, то напевно варто було б розпочати його раніше.

До того ж, як переконався автор матеріалу роботи ведуться не дуже інтенсивно. На 11:30, коли зроблені світлини, працівників київської фірми не було. Бордюри чи дорожнє полотно не ремонтували, техніка простоювала. Правда на місці вже була бригада КП «Водоканал м. Ужгорода», котра мала міняти труби. Як розповіли робітники, вони зранку чекають, поки прийдуть дорожники, щоб разом розпочати ремонтні роботи. Адже, за словами працівників водоканалу, саме останні працюють на великій будівельній техніці, котра потрібна для розриття полотна.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли ремонтники просто зникають з місця проведення капремонту вулиці Підгірної. Подібний випадок зафіксував користувач мережі "Facebook" Антон Беде ще 20 серпня.

Джерело: Галагов
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0