В Іршаві ремонтують тротуар, що веде до міського ринку

Життя  5 вересня 2016 року, 16:53 518 ФОТО

Наближається День міста. Пішохідну зону до свят готують по вулиці Богдана Хмельницького. Практично щодня тут зосереджена найбільша кількість людей, оскільки дорога веде до міського ринку.

З-поміж інших ще не відремонтованих тротуарів цей не вирізнявся нічим – старий розбитий асфальтобетон та суцільні вибоїни створювали суттєві незручності й пішоходи частіше ходили проїжджою частиною. Це несло певну загрозу для людей, оскільки уздовж дороги завжди припарковані автомобілі, – стверджує Іршавська міська рада.  

Створення альтернативного місця для стоянки автівок – це чергове питання у міськраді, а зараз профінансовано капітальний ремонт тротуару і роботи тривають уже тиждень.

Буквально за тиждень цей тротуар завершуватимуть. Його вирівняли та вимощують бруківкою від перехрестя з вулицею Шкільною.

Після облаштування пішохідної зони відразу постає наступне завдання – вирівнювання бордюрів при проїжджій частині.

Нагадаємо, що перед роботою на цьому об’єкті, бригада завершила ремонт тротуару по вулиці Фединця, що веде до центральної районної лікарні та уздовж території ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Хоча, по правді, тротуари, як по вул.Фединця так і Б.Хмельницького облаштовують тільки з однієї сторони, а отже, роботи на найближчу перспективу є ще достатньо.

На черзі також масштабні роботи по капітальному ремонту внутрішньоквартального проїзду по вулиці Набережній.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0