Представниця Мукачева на конкурсі "Міс Україна – 2016" Діана Переста: "Моя мета – допомагати онкохворим дітям"

Життя  10 вересня 2016 року, 19:21 2183 ФОТО

В усіх конкурсах краси учасниці презентують свої благодійні проекти. Представниця Мукачева на конкурсі "Міс Україна – 2016" Діана Переста розповіла журналістам прес-центру "Панорама" про свою благодійну діяльність.

"80% дітей, які мають онкологічні захворювання, можна вилікувати при якісному медичному обслуговуванню. На Закарпатті є лише онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні, що у Мукачеві. І мене зацікавило життя юних онкохворих закарпатців. Я зустрілась і поспілкувалась з лікарем цього відділення. І ми влаштували різноманітні заходи, зокрема, благодійний велозаїзд, на якому зібрали понад 80 тисяч гривень. За ці кошти були придбані ультразвукові інгалятори та ультрафіолетові циркулятори. Потім ми встановили бойлер. Уявіть собі, у душовій онкологічного відділення не було гарячої води. А потіп і Настя Каменських встановили бойлер лише на кухні Також у моїх планах є оновлення онковідділення у місті", – сказала красуня з Мукачева.

Крім того, мукачівка вже планує допомогти одній дівчинці, яка потребує серйозного лікування. "Зараз у мене основна мета – це допомога дівчинці з Тячівського району, якій потрібна операція з пересадки кісткового мозку. Це оперативне втручання коштує близько 150 тисяч доларів. І я дуже хочу звернутись до всіх читачів, до всіх закарпатців з проханням допомогти їй", – мовила Діана Переста. 

Наша співрозмовниця також зауважила, що планує й надалі займатись благодійністю.

Нагадаємо, що Діана Переста розповіла про своє знайомство із зірками всеукраїнського масштабу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0