Мешканці поскаржились на кафе, у якому постійно проводяться весілля та різні урочисті події

Життя  15 вересня 2016 року, 08:03 2349

До виконкому Хустської міської ради надійшло звернення від депутата Михайла Гав’янця про те, що одне з кафе, у якому постійно проводяться весілля та різні урочисті події створює для мешканців прилеглих територій дискомфорт у нічний час.

– Із кафе долинає така гучна музика, що населення не може заснути. А там живуть і діти, і хворі, літні люди. Краяни просять про те, аби обмежити режим роботи закладу, адже кожен у нашій державі має право на спокій і тишу вночі, – наголосив пан Михайло.

Присутні на зібранні висловили різні позиції щодо графіку роботи кафе, адже оскільки воно квартирує в одному комплексі з готелем, то обмеживши роботу закладу до 22 години, автоматично блокується діяльність готелю.

У той же час присутні зауважили, що існує закон про тишу, згідно з яким джерела побутового шуму із 22 до 8 години не повинні перевищувати допустимі норми. Порушення ж вимог ст. 182 Кодексу України про адміністративні порушення тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти  неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян  і  накладення  штрафу  на  посадових  осіб та громадян – суб’єктів господарської діяльності – від п’ятнадцяти  до  тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Однак члени міськвинкому вирішили поки що не вживати кардинальних заходів до підприємця,  заклад якого заважає хустянам спати, натомість запросивши його на наступне засідання, заслухавши його позицію. Однак, скоріш за все, йому запропонують встановити шумоізоляцію. Якщо він цього найближчим часом не зробить,  доведеться сплачувати штраф.

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0