В Ужгороді відбувся Форум місцевого розвитку за участі голів ОСББ

Життя  15 вересня 2016 року, 19:45 753 ФОТО

Засідання Форуму місцевого розвитку, зорганізоване Ужгородської міською радою та Спільним Проектом ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III”  за участю голів ОСББ відбулося в міськраді.

Розпочавши Форум, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв наголосив, що в місті створено вже 248 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і 118 із них у цьому році. Міська влада, депутатський корпус всіляко підтримують цей процес – і на етапі оформлення документів, і безпосередньо в процесі діяльності ОСББ, – повідомляє Ужгородська міська рада.

До участі в проекті ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований нагромаду – III” у 2016 році, співфінансування на який виділяє і міська рада Ужгорода, було подано 16 заявок від ОСББ та 5 від ініціативних груп, які взялися створювати ОСББ.

Уже розпочато реалізацію 7 проектів у співпраці з ЄС/ПРООН, на що з бюджету міста виділено 2 млн. грн., а від ЄС/ПРООН – 1,1 млн.грн.  Завдяки цьому проводяться капітальні ремонти покрівель, електромереж, заміна вікон та дверей у місцях загального користування тощо.

Оскільки проект ЄС/ПРООН додатково виділяє Ужгороду ще 500 тис. грн., міська рада пропонує залучити ще два будинки. Зокрема, ідеться про капітальний ремонт покрівлі багатоповерхівки на Минайській, 67, а також покрівлі та електромережі – на Лермонтова,5а. Міська влада виділяє для цього 1,2 мільйони гривень. На Форумі зазначалося, що, скажімо, будинок на Минайській, 67 – одна з найбільших багатоповерхівок, там 216 квартир, а дах нагадує решето. Проектно-кошторисна документація на капремонти цих двох будинків розробляється.

Координатор проекту ЄС/ПРООН у Закарпатській області Марія Йовбак подякувала міському голові Богдану Андріїву та депутатам міськради за всебічну підтримку проекту, скерування додаткових коштів. Відзначила, що ніяких проблем із реалізацією задумів немає. Муніципальний координатор Марина Куберка відзначила, що умови отримання фінансування для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Ужгороді найкращі в Україні. Якщо у 2015 р. – профінансовано капремонт 26 житлових будинків ОСББ на суму понад 4,2 млн. грн., то цього року передбачено спрямувати кошти на капремонт вже 42-х багатоповерхівок на майже 9,4 млн. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0