В Ужгороді вперше по-справжньому відзначать міжнародну ніч кажанів

Життя  19 вересня 2016 року, 08:53 1580

У ніч з 20 на 21 вересня у світі відзначається одне з найнезвичайніших природоохоронних свят – Міжнародна ніч кажанів. Головна його мета – привернути увагу до проблем рукокрилих та їх охорони, а також розвінчання міфів щодо цих звірят, щодо яких багато людей відчувають невиправданий забобонний страх.

У ці дні в багатьох європейських країнах проводяться лекції, виставки, семінари, присвячені охороні цих тварин, а в святкову ніч організовуються екскурсії, під час яких можна побачити, зрозуміти і полюбити цих незвичайних тваринок.

Цього року вперше по-справжньому Міжнародна ніч кажанів відзначатиметься в Ужгороді. Поспілкуватися вживу зі справжніми рукокрилими в обласному центрі Закарпаття відтепер можна в кафе-барі «Акваріум», де вже кілька місяців поспіль мешкають близькі родичі наших кажанів – нільські крилани, або, по-іншому, єгипетські летючі собаки. Це невеликий вид рукокрилих, що живе в Африці і, частково, на Близькому Сході і харчується виключно фруктами.

Їх зовнішність надзвичайно зворушлива і мила – великі очі-намистини, смішні рухливі вушка і просто фантастичні крила, якими вони огортають себе як плащиком у період спокою. На ці милі створіння, що дивно висять догори ногами, просто не можна дивитися без зворушення.

Отже, цьогоріч Міжнародну ніч кажанів в Україні в Ужгороді можна буде вперше зустріти в оточенні справжніх криланів. Відбудеться це в ніч з 20-го на 21-ше вересня, з 22.00 по 1.00 у кафе-барі «Акваріум» (вул. Л.Толстого, 46). 

У програмі заходу організатори обіцяють польоти нільських криланів у приміщенні, годування криланів, презентацію їх нового просторого помешкання і загалом вільне спілкування на тему подолання стереотипів у ставленні до рукокрилих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0