Учениця однієї із шкіл Ужгорода отруїлась солодощами, купленими у їдальні

Життя  29 вересня 2016 року, 16:31 1261 ФОТО

Прикрий випадок стався у вівторок, 27 вересня, з однією з учениць ужгородської ЗОШ №12. Дівчинка скуштувала солодощі – так звані «черв’ячки», куплені подругою у їдальні школи, і отруїлася ними.

Про це виданню повідомила мама дівчинки, яка з остраху можливих наслідків у майбутньому навчанні дочки, не називає своє ім’я та прізвище.

Жінка розповідає, що  категорично не дає своїй дитині кишенькових грошей у школу, щоб вона не купувала всіляких «дурничок» – чіпсів, чи солодощів.

«Це сталося у вівторок. Малу пригостила її подруга так званими желейними «черв’ячками». Вона прийшла додому і їй стало погано – «рвала» всю ніч! Ми пішли до лікаря, який оглянувши малу, підтвердив, що вона отруїлася. За його словами, до нас вже було 4 дитини, які, поласувавши цими солодощами, також отруїлися».

Редакції вдалося  отримати фотографії, зроблені в їдальні ЗОШ №12. На полицях – заборонені для продажу у школах «чіпси», «снеки», «солодка вата».

«Коли я востаннє була у їдальні школи, то отримала шок – всі діти сиділи і їли ту «фарбовану» вату! Як таке може бути у школі? – запитує мама дівчинки.

«Перелік харчових продуктів, які можуть продаватися у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджений ще у 2001 році відповідно до державних санітарних правил та постанови Головного санітарного лікаря України, виключає такі продукти, як: чіпси, сухарики, кукурудзяні палички з наповнювачем, газована вода, желейні цукерки, – говорить   ужгородський правозахисник Олена Левченко. – Маємо випадок отруєння цими неякісними солодощами в ужгородській ЗОШ і з цього приводу я вже звернулася до мера Ужгорода Богдана Андріїва. Хай нагадає директорам шкіл про затверджений перелік продуктів харчування, дозволений для продажу в закладах освіти».

Джерело: 0312.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0