Ужгородські школярі та вчителі наступного року поїдуть у німецький Дармштадт

Життя  29 вересня 2016 року, 16:35 868

У рамках святкування Дня міста з дружнім візитом Ужгород відвідали представники міста-побратима Дармштадта: викладач природничих наук гімназії ім. Вікторії Тілман Крьокер та представники відділу міжнародних відносин магістрату Бернд Шафер і Аліна Зіл.

Ужгородські вчителі зустріли делегацію тепло та по-дружньому. Тілман Крьокер відвідав Ужгородські ЗОШ І–ІІІ ст. №2, №6, №12, №15, №16, ліцей «Лідер» та Лінгвістичну гімназію, ознайомився з організацією навчального процесу, навчальними кабінетами і лабораторіями, поспілкуватися з керівниками закладів, вчителями фізики та німецької мови, учнями 8-10 класів, які спілкувалися з ним німецькою мовою, – зазначає Ужгородська міська рада.

Після відвідання Лінгвістичної гімназії ім. Т.Шевченка за "круглим столом" були визначені пріоритети і напрямки подальшого розвитку зв’язків та обміну учнями 8-10 класів, учителями фізики та німецької мови. Адже ознайомчий візит ужгородських вчителів до Дармштадта у червні цього року показав, що така співпраця є корисною для обох сторін.

Наступний крок – організація поїздки 12 учнів Ужгорода в місто-побратим на 10-14 днів (попередньо заплановано на березень-квітень 2017 р., гімназії Eleonorenschule (ім. Елеонори), Viktoriaschule (ім. Вікторії), Bertold-Brecht-Schule (ім. Бертольда Брехта), планується також організація поїздки учителя фізики та учителя німецької мови в гімназію Edith-Stein-Schule (ім. Едіт Штайн).

Із квітня 2016 року управління освіти та навчальні заклади міста Ужгорода активно розвивають міжнародне співробітництво, що дає можливість якісно змінити зміст та форми навчання і виховання учнів, роботи з батьками і педагогічними колективами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0