В Ужгороді хочуть збудувати рекреаційно-спортивний водний комплекс

Життя  1 жовтня 2016 року, 19:10 691

Про перспективи будівництва в Ужгороді рекреаційно-спортивного водного комплексу йшлося під час зустрічі міської влади Ужгорода та представників Федерацій плавання України та Закарпаття.

Як відзначали присутні, прикметно, що на Закарпатті, а саме в Ужгороді, вперше в історії проведено виїзне засідання Федерації. Наголошувалося, що наш край має славні традиції розвитку плавання, колись в Ужгороді проводили масштабні змагання, мали ми й своїх чемпіонів України й СРСР. І сьогодні є хороше підґрунтя, щоб створити у місті сучасний спортивно-рекреаційний комплекс – і для підготовки спортсменів та проведення міжнародних змагань, і для відпочинку та оздоровлення як ужгородців, так і туристів, – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Богдан Андріїв, зокрема, підкреслив, що міська влада підтримує будівництво центру. Звісно, у цьому питанні місто розраховує на підтримку у першу чергу держави, а також інвесторів, бо самотужки такий проект реалізувати не в змозі.

Говорили також про те, що Ужгород логістично, географічно, історично перебуває у центрі Європи, тож може вирішити багато питань, які, зокрема стосуються підготовки спортсменів, і не тільки водних видів спорту. Крім того, місто має реальний шанс отримати статус курорту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0