Хустські рятувальники розчищали підмостові опори, щоб уникнути підтоплень

Життя  21 жовтня 2016 року, 18:46 640 ФОТО

Рятувальники, навчені гірким досвідом руйнівних паводків та локальних підтоплень, вже почали вживати заходи щодо їх попередження. Оскільки стан підмостових русел та мостових опор суттєво впливає на пропуск води під час паводків, їх стан постійно перебуває під наглядом відповідних служб. Серед них і Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Так, днями працівники 10-ї державної пожежно-рятувальної частини  м. Хуст спільно з водолазами Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області здійснювали очистку опор автомобільного мосту між селищами Вишково Хустського району та Буштино, що на Тячівщині. Тут водою нанесло чимало сміття.  Також їм допомагали й працівники ДП «Хустський ЛДГ»

За умови підняття рівнів води в річці Тисі, через яку проходить даний міст, такі сміттєві затори можуть заважати стрімкому проходженню води і загрожувати підтопленням прилеглих територій.

Рятувальники та водолази за допомогою багрів та засобів малої механізації розчищали одну з головних річок нашого краю. Більш ніж 10 куб. м різного мотлоху виловили з води бійці ДСНС. Таке скупчення сміття під час паводку здатне не тільки стримувати прохід води, але й сприятиме нагромадженню ще більшого непотребу, а це може призвести до непередбачуваних наслідків.

Від Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області  в розчищенні брало участь 11 осіб особового складу та 2 одиниці техніки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0