На вулиці Радищева та проспекті Свободи в Ужгороді комунальники відновлюють дорожнє покриття

Життя  27 жовтня 2016 року, 14:19 705

Сьогодні в Ужгороді працівники комунального підприємства КШЕП відновлюють дорожнє покриття після розриття на вулиці Радищева та проспекті Свободи біля обласної бібліотеки. На перехресті вулиць Краснодонців-Гагаріна комунальники ремонтуватимуть світлофор. Також працівники КШЕПу впорядковують під’їзну дорогу до міського кладовища «Барвінок».

Окрім того, КП «КШЕП» проводить поточний ремонт дорожнього покриття на перехресті проспекту Свободи та вулиці Станційної, ТОВ «Укршляхбуд» займається капітальним ремонтом внутрішньоквартальної території на Легоцького,17, ТОВ «Аквареконструкція» здійснює капітальний ремонт водопроводу та каналізації у житловому будинку на вул. Заньковецької,17,ТОВ «КБК» асфальтує вулицю Підгірну, планують покласти асфальт і на частині вулиці Собранецької, де проводиться капітальний ремонт. Продовжують ремонт тротуарів на вул. Перемоги та капітальний ремонт покрівель будинків №10,13 на Петефі 10, 13.

«Закарпателектробуд» сьогодні продовжує відновлювати лінію вуличного освітлення на вулицях Електрозаводській, Довбуша, О. Вишні. Крім того, працівники підприємства мінятимуть лампи, відновлюватимуть лінію вуличного освітлення на вулицях Чехова, Академіка Філатова, Айвазовського.

Працівники «УжАгроміксу» висаджують тюльпани на площах Б.Хмельницького, Ш. Петефі, проспекті Свободи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0