Під фундамент майбутнього реабілітаційного центру в Ужгороді заклали "капсулу часу"

Життя  28 жовтня 2016 року, 16:53 845 ФОТО

Сьогодні в Ужгороді офіційно стартувало будівництво спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та учасників АТО.

До комплексу ввійдуть хостел з усіма зручностями для людей з особливими потребами, спортзал, масажні та інші кабінети, які дадуть можливість проводити фізичну та психологічну реабілітацію. Заплановано забезпечити можливість займатися волейболом, баскетболом, настільним тенісом, пауерліфтингом і фехтуванням.

Центр зводять на вулиці Тихого, 13б, де колись була чимала котельня. Об’єкт Ужгородська міська рада передала на прохання Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату саме для забезпечення сучасних і комфортних умов реабілітації усіх, хто її потребує за станом здоров’я.

У сьогоднішніх урочистостях взяли участь голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов, представники товариств і об’єднань людей із особливими потребами, громадські активісти.

З молитвою освятили наріжні камені будівлі, заклали «капсулу часу», керівники області та міста, військовий комісар кинули перші символічні лопати будівельного розчину для закладки фундаменту однієї із зовнішніх стін споруди.

Виконують будівельні роботи працівники приватного підприємства «Пантеон», за попередніми підрахунками, на зведення потрібно близько трьох років. Підрядникам довелося спочатку розібрати стару котельню, від неї залишився тільки каркас, який використають у майбутній конструкції.

Геннадій Москаль та Богдан Андріїв ознайомилися з особливостями проекту майбутнього центру. Як уже повідомлялося, цього року на його спорудження виділено 3,5 мільйони гривень: 2 мільйони з міського бюджету, 1 мільйон гривень із державного бюджету та 500 тисяч із обласного бюджету.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0