Подаровані Хусту Ольгою Фреймут лавиці знайшли свій "прихисток"

Життя  31 жовтня 2016 року, 08:03 1032

Приїзд у вересні до Хуста скандальної телеведучої Ольги Фреймут наробив багато шуму. Команда ревізора зафільмувала як позитивні, так і негативні аспекти життєдіяльності міста. 

Утім після зйомок пані Ольга подарувала місту над Тисою лавиці від  ЖК «Щаслиий», аби вони стали оздобою Замкової гори і аби туристи могли відпочити після сходження на вершину.

Однак одразу після вручення сертифікату лавиці розквартирувати на  узгір’ї не вдалося, тому вони отримали тимчасовий (а як виявилося згодом – постійний) прихисток у гімназії-інтернаті.

Читайте також: Телеканал "1+1" анонсував відзняту в Хусті програму "Інспектор Фреймут. Міста"

Відповідне рішення було прийнято під час засідання міськвиконкому.

У документі, зокрема, йдеться: «Надати дозвіл на встановлення шести лавиць, подарованих місту компанією «Нова будова» та ЖК «Щасливий» в Хустській гімназії-інтернаті.

До речі, школярі не приховують задоволення від отримання подарунку, а от серед містян точаться дебати, чому саме те, що мало стати радістю для всього Хуста, надалі втішатиме тільки вихованців однієї «альма-матер».

Читайте також: Ольга Фреймут про любов до Закарпаття, гуляння на весіллі у Хусті та шок від пологового будинку

У мерії пояснюють, що Замкову  гору досі не обладнано камерами відеоспостереження, тож лавиці, враховуючи непоодинокі випадки вандалізму, можуть поламати, у гімназії ж уся територія давно оснащена відеонаглядом, тож тут подарунок зі столиці буде у безпеці. А на Замковій горі все ж встановити  лавиці обіцяють, щоправда, інші.

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0