Завтра деякі жителі вулиці Собранецької в Ужгороді залишаться без газу

Життя  31 жовтня 2016 року, 20:52 562

1 листопада ПАТ "Закарпатгаз" проведе роботи з приєднання газових мереж до газопроводу середнього тиску по вулиці Собранецькій в обласному центрі.

На згаданій вулиці фахівцями підприємства проводився капітальний ремонт ділянки газопроводу середнього тиску, – інформує ПАТ "Закарпатгаз".

За словами головного інженеру служби експлуатації газопроводів Ужгородського відділення ПАТ "Закарпатгаз" Богдана Библика, з 10.00 за к.ч до 16.00 за к.ч. по вулиці Собранецькій будуть проводитися роботи з приєднання до газопроводу, пов’язані з припиненням газопостачання 108 побутовим споживачам та на 18 об’єктах комунально-побутового господарства.

Мешканці прилеглих вулиць, установи та підприємства завчасно повідомлені. З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

ПАТ "Закарпатгаз" просить клієнтів поставитися до тимчасових незручностей з порозумінням та сприяти фахівцям під час відновлення газопостачання шляхом створення умов доступу до газових приладів та мереж у домоволодіннях.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0