Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Через борги ужгородський "Водоканал" можуть відключити від електромережі

Через борги ужгородський "Водоканал" можуть відключити від електромережі

Через борги ужгородський "Водоканал" можуть відключити від електромережі

"Закарпаттяобленерго" вимагає, щоб КП «Водоканал м. Ужгорода»  погасив заборгованість за електроенергію. 

ВІДЕО ДНЯ

Відповідну вимогу 1 листопада адміністрація підприємства надіслала ужгородському "Водоканалу". У ньому комунальників просять або повністю погасити борг, бо ж знизити споживання  електроенергії до рівня оплати. Копію вимоги надіслали до мерії, –стверджує прес-служба "Закарпаттяобленерго". 

Керівництво "Водоканалу" повинне вирішити цю ситуацію до 7 листопада інакше їм припинять постачати електроенергію. Адже станом на 1 листопада заборгованість "Водоканалу" сягнула  2,7 мільйона гривень.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно