У "Совиному гнізді" в Ужгороді відбудеться всеукраїнська конференція

Життя  2 листопада 2016 року, 13:49 689

3-4 листопада в Ужгороді працюватиме 4-а Академія інтегрованого розвитку міст України «Культура та культурна спадщина як мотор розвитку міста»

Нагадаємо, урочисте відкриття 4-ої Академії інтегрованого розвитку міст України – “Культура та культурна спадщина як мотор розвитку міста” – 3 листопада о 10.00 у «Совиному гнізді», – зазначаєУжгородська міська рада.

Ключовою темою дводенної конференції буде вплив культурних проектів в поєднанні зі збереженням культурної (архітектурної) спадщини на процеси розвитку міста. Під час вступних презентацій будуть обговорені передумови, можливості та роль сфери культури як поштовху для розвитку інших галузей життя міста, а також збереження та оновлення історичних міст в контексті інтегрованого розвитку міст на прикладі міст з Румунії, Німеччини та України.

Другого дня – 4 листопада, робота почнеться о 9 годині ранку. У робочих групах після ознайомчої екскурсії пішохідною історичною зоною Ужгорода буде проведений аналіз щодо викликів та потреб, потенціалу та можливостей у розвитку пішохідної зони, обговорені способи залучення громадськості до процесів формування напрямків розвитку цієї території, а також напрацьовані напрямки розвитку пішохідної зони.

Паралельно відбуватиметься робота в групі з представників органів охорони культурної спадщини міст України щодо розроблення пропозицій до Закону України “Про охорону культурної спадщини”.

Важливим аспектом роботи Академії є використання напрацьованих результатів у подальшій діяльності, а також обмін досвідом та посилення співпраці між містами України на робочому рівні, а також обговорення подальших перспектив з представниками державних органів влади.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0