"Усі недопрацювання ми усунули", – директор Хустської гімназії-інтернату, в якому побувала Ольга Фреймут

Життя  3 листопада 2016 року, 08:12 1600

Не все в Хусті, звичайно, погано. Є у місті і хороші лікарі, і хороші вчителі, і навіть хороші школи… Тож Ольга Фреймут вирішила перевірити діяльність одного з навчальних закладів. До роботи педагогів претензій вона не мала, однак виникли зауваження щодо вбиральні…

– Усі недопрацювання ми усунули. Вода у туалеті зараз є. А загалом візит команди столичної ведучої шокував і мене, і весь колектив. Було страшно, чим усе закінчиться. Головним ми вважали не відзнаку, а подальшу репутацію… в очах тих батьків, які вирішили обрати для своїх дітей саме нашу школу. Усі почувалися ніяково, навіть насторожено. Тому, коли ми отримали почесну нагороду «Гордість міста», багато хто  з вчителів невільно просльозився. Діти ж інспекторку сприйняли дуже  емоційно. Бігали всюди за нею. Коли вона перевіряла їдальню, на неї чатувала половина учнів, до вбиральні  за пані Ольгою побігло також десь 150 школярів. Усі знімали, фотографували її на телефони, – розповів директор Хустської гімназії-інтернату Михайло Онофрей.

Читайте також: На "1+1" показали програму "Інспектор Фреймут", відзняту у Хусті

А Ольга Фреймут залишилась задоволеною не тільки роботою заслуженої вчительки України, "фаворитки" президента Олесі Ківеждій , але й вимовою та рівнем знань іншого педагога – вчителя англійської мови Мирослава Шкробинця, який і сам є випускником цієї «альма-матер» і ще в шкільні роки стажувався у США… та інших сіячів розумного, доброго і вічного, які працюють у гімназії.

Як уже повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", після інспекції Ольги Фреймут у Хусті відремонтують пологовий будинок.

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0