На КП "Ужгород" у вантажівки, яка везла хімікати з Угорщини в Україну, спрацював запобіжний клапан

Життя  3 листопада 2016 року, 10:10 706

3 листопада о 01:30 від чергового КП «Ужгород» до ОКЦ У ДСНС України у Закарпатській області надійшло повідомлення про спрацювання запобіжного клапану на автомобільному напівпричепі-цистерні, що перетинав державний кордон України через вантажний термінал КП «Ужгород» (Словачина-Україна).

Автомобільний напівпричіп-цистерна марки «BODEX KIS 3P», причеплений до сідельного тягача «DAF»,  власник з м. Кременчук Полтавської області, – йдеться у повідомленні У ДСНС України у Закарпатській області.

Відповідно до супроводжувальних документів, у цистерні перевозиться хімічна сполука «2,4 - ТОЛУІЛЕНДІІЗОЦІАНАТ», об’ємом 20 тон.

Відправник вантажу: Угорщина, м. Казінцбарсіка. Отримувач вантажу – Україна, м. Харків. Причина спрацювання запобіжного клапану встановлюється.

Автомобіль-тягач разом з напівпричепом-цистерною транспортовано у безпечне місце та вжито заходів безпеки. На місці події чергує аварійно-рятувальне відділення та відділення РХЗ АРЗ СП УДСНС України у Закарпатській області.

Роботи по ліквідації випаровування з цистерни через запобіжний клапан будуть проводитись ремонтно-відновлювальною бригадою з м. Кременчук. 

Припинення руху транспортних засобів через вантажний термінал КП «Ужгород» не було. Загрози здоров’ю населення, об’єктам життєзабезпечення та навколишньому середовищу немає.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0