Гройсман зібрався до Угорщини. Москаль перед візитом вже попросив прем’єр-міністра про "послугу"

Життя  3 листопада 2016 року, 10:22 582

Ще 28 березня 2013 р. в Будапешті прем’єр-міністри України та Угорщини підписали Декларацію намірів щодо комплексного розвитку автодорожніх пунктів перетину державного кордону між двома країнами. Декларація передбачала, зокрема, відкриття до 31 грудня 2014 р. пункту пропуску Велика Паладь (Виноградівський район, Закарпатська область, Україна) – Нодьгодовш (Угорщина). Минулого тижня мешканці В.Паладі влаштували мітинг, щоб привернути увагу до необхідності виконання міжурядових домовленостей трирічної давнини.

– Відкриття нового КПП не потребує великих фінансових затрат, –  зазначає Геннадій Москаль, котрий зустрівся з мешканцями В.Паладі й оглянув місцевість біля державного кордону. – 5-кілометровий відрізок дороги, що веде до майбутнього КПП, ми можемо відремонтувати за кошти місцевих бюджетів. Однак принципове рішення про відкриття нового пункту пропуску можна прийняти тільки на міжурядовому рівні. Тому я направив листа прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням включити це питання в порядок денний майбутньої зустрічі прем’єр-міністрів двох країн.

Нагадаємо, що 24-25 листопада відбудеться офіційний візит до Будапешта делегації України на чолі з прем’єр-міністром України В.Гройсманом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0