Власники авто з іноземними номерами погрожують 12 листопада влаштувати акцію непокори на КПП "Ужгород"

Життя  5 листопада 2016 року, 12:39 1630 ВІДЕО

Цього тижня власники авто з іноземною реєстрацією вкотре забили тривогу: Верховна Рада заблокувала законопроект про пересічку. Нагадаємо, до його створення долучились і закарпатські активісти. Вони зокрема запропонували механізми вирішення проблемних питань вивезення транспортних засобів шляхом введення додаткових податків та зборів.

Однак у профільному парламентському комітеті заявили: такий варіант не відповідає напрямкам реформування податкової системи, а також негативно вплине на позицію України у світових рейтингах. 

Автоактивісти оголосили безстрокову акцію, яка стартує 12 листопада цього року на КПП "Ужгород". Не минуло й двох місяців, як "пересічники" погрожують новими протестами. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав постійний учасник блокувань Павло Павлов.

"Простими громадянами було прийняте рішення 12 листопада о 10:00 (біля Пілігріму) розпочинаєтьсяостання акція непокори, на якій буде посталено жирну крапку. Збираємо бочки, палатки, дрова, спальники все, що нам може знадобитись для дуже довгої акціі непокори. Акція має бути всеукраїнською, так як нас підтримали хлопці з Києва і вже телефонують хлопці, які готові нас підтримати з Луцька, Одеси, Львова", – йдеться у дописі "пересічника".

Автоактивісти обіцяють, що це буде мирна акція. "Можливо, тимчасово заблокуємо рух на кордоні", – сказав активіст Василь Білак.

Детальніше – у відеосюжеті каналу "Тиса-1".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0