Мішки з піском та насосні станції напоготові: Ужгород, Іршавщину та Виноградівщину може підтопити

Життя  7 листопада 2016 року, 09:22 1101

Інтенсивні дощі, що почалися на Закарпатті в суботу увечері, спровокували різкий підйом рівня води в головних річках області. 

За словами Геннадія Москаля, найбільше підняття води в річках відбудеться в понеділок та вівторок.

"По Тисі проблем не передбачається, однак Латориця, Боржава та Уж можуть вийти з берегів і підтопити сільськогосподарські угіддя та дворогосподарства. Найбільш критичні ситуації можливі у Виноградівському районі (с.Великі Ком’яти), де Боржава може «понести» встановлені на заплаві теплиці, а також підтопити дворогосподарства. Туди вже направлена насосна станція для відкачування води", – повідомляє очільник Закарпаття.

Читайте також: Рівень води у Латориці в межах Мукачева, Кольчина та Чинадієва сильно піднявся

"Крім того, можливі підтоплення Боздоського парку та вул. Ужанської в Ужгороді, студентського табору відпочинку «Скалка» біля с.Кам’яниця Ужгородського району, сільськогосподарських угідь на Іршавщині та Виноградівщині. Не виключений перелив води через автодороги «Виноградів – Шаланки», «Рогатин – Рахів» (між селами Сільце та Гребля Іршавського району) та «Ужгород – Мукачево» біля с.Зняцево. Для укріплення берегів та відкачування води рятувальники готують мішки з піском, а також насосні станції. Паводкова ситуація на Закарпатті знаходиться під постійним контролем облдержадміністрації", – додає Геннадій Москаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0