На Ужгородщині вода затопила три футбольних поля, земельні угіддя та пляж з будиночками в Оноківцях

Життя  8 листопада 2016 року, 08:00 1736 ФОТО

Ужгородський блогер і краєзнавець зафіксував на фотоапарат масштаби підтоплень вздовж русла річки Уж від обласного центру Закарпаття і до Скалки.

На цей час, з його слів, станція дитячої залізниці в Підзамковому парку вже була затоплена, вода підбиралася до аквапарку екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка. 

Доманинські поля вже майже всі були під водою, не затопленим залишався тільки ландшафтний центр, але вода підбирається і до нього.

Пляж з будиночками в Оноківцях – затоплений. Ще якихось 50 сантиметрів, і вода мала б сягнути рівня дороги.

Зі слів О.Богданова, потрапити на підвісний міст в Оноківцях не можна, все затоплено. Вода вже стояла під постом ДАІ і от-от мала вилитися на дорогу. Дорога на Оріхівці в трьох місцях була покрита бурхливими потоками води і, з його слів, через кілька годин проїхати в Оріхівці буде неможливо. Практично почалося затоплення рекреаційної зони відпочинку "зліва від Оріхівського моста".

Нижнє озеро в Дубках вийшло з берегів і топить дорогу.

У Кам’яниці дамби греблі майже не видно, вона глибоко під водою. Затоплено 2 футбольних поля з трьох у "Камелоті". Поле біля "Левади" теж під водою. З рятувальної станції коло підвісного моста евакуйовувалися рятувальники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0