Більше трьохсот закарпатців із початку листопада виявили бажання мати нові ID-паспорти

Життя  11 листопада 2016 року, 16:48 726

З початку листопада міграційною службою Закарпаття прийнято 323 заяви на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки за новими правилами, ухваленими урядом.

Внутрішній документ відтепер видається з 14 років. 

Щодо всіх інших громадян, то на першому етапі оформлення нових паспортів є деякі обмеження. Аби уникнути ажіотажу, урядом прийнято рішення приймати заяви на електронний паспорт осіб, які досягли 14-річного віку, а також тих громадян, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку.

Для отримання паспорта громадянина України у формі картки, особа, яка досягла 14 –річного віку та оформлює внутрішній паспорт вперше, подає свідоцтво про народження, копії паспортів батьків та ідентифікаційний код (або повідомлення про відмову від коду). Для юних громадян послуга надається безкоштовно.

Інші громадяни, які  змінюють або відновлюють документ, подають паспорт, що підлягає обміну, ідентифікаційний код (або повідомлення про відмову від коду) та квитанцію про сплату платежів. Вартість ID-паспорта становить 279 грн. Крім того, при обміні паспорта зразка 1994 року у зв’язку з втратою, крадіжкою чи псуванням додатково до вартості електронного документа сплачується держмито у розмірі 34 грн, повідомила головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0