В Ужгороді обговорили майбутній розвиток організацій громадянського суспільства Закарпаття

Життя  23 листопада 2016 року, 12:15 1040

22 листопада 2016 року у приміщенні конференц-залу готелю "Ужгород" відбувся регіональний круглий стіл "Основні аспекти розвитку ОГС Закарпаття 2017-2020" за участі представників ОГС (організації громадянського суспільства).

Круглий стіл було проведено у рамках громадського обговорення Регіональної програми "Громадські організації у розвитку Закарпаття на 2017-2020 роки". Учасниками заходу стали представники різних громадських організацій, зокрема: Громадської ради при Закарпатській ОДА, Закарпатської Молодіжної Ради, Карпатського агенства прав людини "Вестед", БФ "Рівний – рівному", ГО "Закарпатська громада", "Центр розвитку місцевого самоврядування", ГО "Закарпатська медична асоціація", ГО "Асоціація бібліотекарів Закарпаття", ГО "Моє Закарпаття", ГО "Закарпатське вільне медіа" та інші.

Даний круглий стіл став завершальним заходом  у рамках реалізації  Благодійним  Фондом "Центр громадських ініціатив" (голова правління, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Вишняк) проекту "Реалізація Національної стратегії підтримки громадянського суспільства в Закарпатській області".

Проект реалізовувався на території Закарпатської області протягом травня - листопада 2016 року за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні у тісній співпраці з Департаментом інформаційної політики та зв´язків з громадськістю Закарпатської ОДА.

Метою проекту є сприяння імплементації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства у Закарпатській області  України через проведення інформаційно-просвітницької кампанії та сприяння  у розробці обласної програми підтримки громадянського суспільства.

У рамках реалізації проекту протягом  червня - жовтня 2016 року у всіх районах Закарпаття проведено ряд інформаційних заходів та тренінгів з даної тематики для представників органів виконачвної влади та представників організацій громадянського  суспільства, розповсюджено інформаційні матеріали та проведено робочі зустрічі.

На сьогоднішній день силами робочої групи у складі представників департаменту інформаційної політики та  зв´язків  з громадськістю Закарпастької ОДА і представників громадських організацій краю розроблено проект Регіональної програми  "Громадські організації у розвитку Закарпаття на 2017-2020 роки". З 26 жовтня по 26 листопада триває громадське обговорення  проекту цільової програми. Передбачається , що у грудні 2016 року сесія Закарпатської обласної ради розгляне і затвердить регіональну програму "Громадські організації у розвитку Закарпаття на 2017-2020 роки". Під час круглого столу представники громадських організацій висловили свої зауваження та пропозиції щодо проекту цільової програми.

За підсумками круглого столу було прийнято зверення до Закарпатської ОДА та Закарпатської обласної ради щодо підтримки проекту регіональної програми "Громадські організації у розвитку Закарпаття" на 2017-2020 роки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0