На вулиці Анкудінова в Ужгороді під залізничним мостом автомобільний рух планують відновити наступного тижня

Життя  23 листопада 2016 року, 16:53 676

Як повідомив начальник управління капітального будівництва Ужгородської міської ради Адам Юрко, вже завершено роботи з прокладання напірної мережі (діаметром 2 х 150 мм довжиною 120 метрів) від каналізаційно-насосної станції на вулиці Антонівській до існуючого каналізаційного колектора на вулиці Руській.

Вчора і сьогодні, 23 листопада, роблять два збірні залізобетонні зливоприймачі під залізничним мостом, їх бетонують і потрібно не менше 7 днів для затвердіння цього бетону, – зазначає Ужгородська міська рада.

Також сьогодні і завтра, 24 листопада, облаштовують збірний залізобетонний колодязь (діаметром 1,5 м), до нього підключать два зливоприймачі, а сам колодязь приєднають до каналізаційно-насосної станції.

Водночас вивозять залишки ґрунту від проведення робіт та відновлюють щебеневе покриття.

Із понеділка, 28 листопада, відновлюватимуть асфальт і вже у вівторок, 29 листопада, планується відновити автомобільний рух під залізничним мостом на вулиці Анкудінова.

Нагадаємо, проект дозволить вирішити багаторічну проблему з водою, що під час сильних злив накопичується під залізничним мостом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0