Від початку року понад 1300 закарпатців стали офіційно працевлаштованими

Життя  24 листопада 2016 року, 16:23 480

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області інформують, що протягом січня-жовтня 2016 року 1302 громадян роботодавці працевлаштували офіційно.

Завдяки проведеним необхідним процедурам з легалізації, до бюджету додатково надійшло 303 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 454 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, – інформує ДФС у Закарпатській області.

Основні заходи, що сприяють офіційному працевлаштуванню працівників та припиненню виплати заробітної плати «у конверті», – проведення зустрічей та співбесід із керівниками підприємств та приватними підприємцями – роботодавцями щодо дотримання вимог Кодексу законів про працю України та Податкового кодексу України.

Водночас, нагадуємо, що 30 серпня 2016 року Головне управління ДФС у  Закарпатській області, Управління Держпраці у Закарпатській області та Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області підписали угоду про співпрацю між відомствами. Згідно з підписаною Угодою, сторони зобов’язались співпрацювати з метою координації спільних дій щодо запобігання нелегальної зайнятості населення та виплати доходів без сплати належних податків, зборів та єдиного соціального внеску.

Крім того, в фіскальному відомстві області звертаються з застереженням до роботодавців: чинне законодавство передбачає значну фінансову відповідальність за нелегальне використання найманих працівників.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0