Рятувальники завітали до школярів

Життя  25 листопада 2016 року, 15:47 744

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, 24 листопада працівники навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення завітали до учнів 1 класу Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Основною метою проведення заходу було формування у підростаючого покоління культури безпечної поведінки та вивчення елементарних правил пожежної безпеки у побуті, – інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Під час заходу фахівцями ДСНС проведено заняття на протипожежну тематику, у ході якого рятувальники розповіли школярам про причини пожеж та як себе вести якщо в помешканні сталося загорання. Окрім самого виступу, фахівці також задавали школярам загадки на протипожежну тематику. Останні із захватом та навипередки один перед іншим відгадували їх.

Не залишили дітей байдужими й мультиплікаційні фільми на відповідну тематику, які в кінці заходу продемонстрували вогнеборці, адже після перегляду у малечі з’явилося багато запитань, на які рятувальники залюбки відповідали.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0